Bestuur

Voorzitter: Yanaika Bruins 0614562648 voorzitter@dosrijssen.nl
Secretaris: Anita Karkdijk 0657845337 secretaris@dosrijssen.nl
Penningmeester Linda Spenkelink penningmeester@dosrijssen.nl
Coördinator Technische zaken: Anna Koster 0617773840 coordinatorleiding@dosrijssen.nl

Overige functies

Ledenadministratie: ledenadministratie@dosrijssen.nl
Kledingbeheer Ellen Bremmer
Opleidingen: Marèll Bremmer opleidingen@dosrijssen.nl
Webmaster: Anke Bekke-Sanderman webmaster@dosrijssen.nl

Leiding acro

Coördinator en aanspreekpunt Joëlle Rutterkamp acrodosrijssen@hotmail.com
Evertine Rutterkamp

Leiding damesgymnastiek en conditietraining

damesgymnastiek en conditietraining Natascha Klaas nataschaklaas@gmail.com

Leiding jazz & hiphop

Coördinator en aanspreekpunt Anuschka Voortman anuschkavoortman@gmail.com
Gergana Kamphuis
Rosanne Scholman

Leiding gymnastiek

Marlijn Voskus turnenmarlijn@hotmail.com
Rhodee Beltman rhodeebeltman@outlook.com
Anja Elferink
Natascha Klaas nataschaklaas@gmail.com

Correspondentieadres:

Anita Karkdijk
De Hofstee 76
7462 WC Rijssen

tel:0657845337
secretaris@dosrijssen.nl