Bestuur

Voorzitter:Yanaika Bruins0614562648voorzitter@dosrijssen.nl
Secretaris:Anna Koster0617773840secretaris@dosrijssen.nl
PenningmeesterLinda Spenkelinkpenningmeester@dosrijssen.nl
Coördinator Technische zaken:Anna Koster0617773840coordinatorleiding@dosrijssen.nl

Overige functies

Ledenadministratie:ledenadministratie@dosrijssen.nl
KledingbeheerEllen Bremmer
Opleidingen:Marèll Bremmeropleidingen@dosrijssen.nl
Webmaster:Anke Bekke-Sandermanwebmaster@dosrijssen.nl

Leiding acro

Coördinator en aanspreekpuntJoëlle Rutterkampacrodosrijssen@hotmail.com
Evertine Rutterkamp

Leiding damesgymnastiek en conditietraining

damesgymnastiek en conditietrainingNatascha Klaasnataschaklaas@gmail.com

Leiding jazz & hiphop

Coördinator en aanspreekpuntAnuschka Voortmananuschkavoortman@gmail.com
Gergana Kamphuis
Rosanne Scholman

Leiding gymnastiek

Marlijn Voskusturnenmarlijn@hotmail.com
Rhodee Beltmanrhodeebeltman@outlook.com
Anja Elferink
Natascha Klaasnataschaklaas@gmail.com

Correspondentieadres:

Anna Koster
Hagslagen 82
7462 KH Rijssen

0614562648
secretaris@dosrijssen.nl