DOS Rijssen
Header images
Bestuur      
voorzitter: Erik Haan 0548-544558 voorzitter@dosrijssen.nl
vice-voorzitter: vacant    
secretaresse: Mieke Bloemendal 0548-512931 secr@dosrijssen.nl
bestuurslid Arie Rutterkamp 06-47009248 arie@dosrijssen.nl
penningmeester: Gerwin Strieks 0548-516241 penningmeester@dosrijssen.nl
bestuurslid & leidingcoördinator Hannie Nijkamp 06-38142023 hannie@dosrijssen.nl
       
Commissies       
ledenadministratie: Jolande Voortman 0548-362983 ledenadministratie@dosrijssen.nl
webmaster: Arie Rutterkamp 06-47009248 arie@dosrijssen.nl
Turnschool Rijssen: Bert Hop 06-11010335 info@turnschoolrijssen.nl
       
Leiding acro      
Coördinator en aanspreekpunt Joëlle Rutterkamp 06-15387310 acrodosrijssen@hotmail.com
  Evertine Rutterkamp 06-47009069  
  Elise Dam Wichers 06-11813600  
       
damesgymnastiek en conditietraining Natascha Klaas 0548-521027 nataschaklaas@gmail.com
       
Leiding jazz & hiphop      
Coördinator en aanspreekpunt Madelon Plomp 06-30729843 madelonplomp@hotmail.com
  Anuschka Voortman 06-30691522 anuschkavoortman@gmail.com 
  Gergana Kamphuis 06-29993812  
  Sophie Baan 06-38047433  
  Rosanne Scholman 06-38637114  
  Laura Poortman 06-15254529  
       
Bootcamp volwassenen  Erik Haan 0548-544558 voorzitter@dosrijssen.nl
Bootcamp kinderen Ilse Timmerman 06-11686513 ilse-timmerman@live.nl
       
Leiding gymnastiek Marlijn Voskus 06-515591661 turnenmarlijn@hotmail.com
  Rhodee Beltman 06-38281986 rhodeebeltman@hotmail.com
  Marell Bremmer 06-31078130 marellbremmer19@hotmail.com
  Anja Elferink 0548-541442  
  Natascha Klaas 0548-521027 nataschaklaas@gmail.com
  Ilse Wessels 06-23211611 ilsewessels_94@hotmail.com
  Marije Beverdam 06-11963680 marijedeeef@live.nl
Correspondentieadres:      
Mieke Bloemendal
Lindenlaan 20      
7461 XM Rijssen